Ogłoszenia parafialne - 2017

XXXI Niedziela Zwykła – 5 listopada

1. W sobotę pożegnaliśmy zmarłego 1 listopada ks. kanonika Ignacego Piwowarskiego, byłego proboszcza naszej parafii. Za jego gorliwą pracę duszpasterską obejmijmy jego duszę naszymi modlitwami. Dobry Jezu, a nasz Panie...

2. Wypominki listopadowe i jednorazowe są czytane w naszym kościele do środy o godz. 16.30, w niedzielę o 15.30.

3. Katecheza parafialna dla klas szóstych w poniedziałek, dla klas piątych we wtorek o godz. 16.15.

4. W sobotę będziemy obchodzić 99 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. Zapraszamy wszystkich Parafian na uroczystą Mszę św. o godz. 17.00. Po Mszy św. będziemy śpiewać pieśni patriotyczne.

5. Na tablicy ogłoszeń i stronie Internetowej parafii są podane wyniki głosowania na członków Rady Duszpasterskiej.

6. Za wywóz śmieci z przed Wszystkich Świętych parafia ma już do zapłacenia kwotę 4500 zł., a mamy spore długi za kostkę.

7. W ubiegłym tygodniu otrzymaliśmy informację, że zbierany będzie zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny. Można go złożyć przy budynku gospodarczym na plebanii tylko w poniedziałek.

8. W piątek o godz. 16.15 w Domu Parafialnym spotkanie wszystkich chłopców, którzy chcą zostać ministrantami w naszej parafii.

9. We Francji trwa coraz większa walka z krzyżami, dlaczego tak się dzieje? Warto o tym poczytać w Gościu Niedzielnym.

10. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy parafian: Kot Stanisław, Kot Anna, Czochara Zofia, Juzba Jolanta.