Ogłoszenia parafialne - 2017

XXXII Niedziela Zwykła - 12 listopada

1. W środę różaniec o 1630 poprowadzi róża pw. św. Anny.

2. Ponieważ kończy się czas zbierania podpisów w intencji ratowania nienarodzonych chorych dzieci, dlatego ministranci odwiedzą dziś nasze domy by zbierać podpisy.

3. Podajemy szczegółowe rozliczenie wydatków za roboty na cmentarzu: wypożyczenie maszyn i roboty fachowe 10 150 zł., kamień 18 705 zł., pomocnicy w robotach 7560 zł., kostka, obrzeże i beton 57 068 zł. Razem 93 483 zł. Firmy z Mielca oraz z Tarnowa, które zgłosiły się do wykonywania robót, ze względu na uciążliwe warunki robót – większość trzeba było wykonać ręcznie bez użycia sprzętu oferowały kwotę 160 000 zł oraz 175 000 zł. Z tego wynika, że wykonując roboty systemem gospodarczym pod kierunkiem ks. proboszcza parafia zaoszczędziła przynajmniej 50 000 zł.

4. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim za złożone na tacę ofiary i pomoc w wykonaniu robót. Szczególnie dziękujemy i polecamy do korzystania z usług firmy Wojciecha Koguta, tanio i precyzyjnie wykonującego powierzone roboty oraz firmie Agria za bezpłatne użyczenie wózka widłowego. Bóg zapłać.

5. Ofiary do kopert na chodniki na cmentarzy złożyło 575 rodzin, co dało kwotę 34 760 zł. Nie złożyło jeszcze ofiar ponad 200 rodzin. Ponieważ parafia ma dług za wykonane roboty, prosimy, by w listopadzie w miarę swoich możliwości złożyć ofiary do kopert. Szczególnie niech uczynią to ci, którzy nie dali ani złotówki.

6. Parafialny Oddział Caritas przekazał rodzicom chorego Dominika, który przeszedł przeszczep szpiku kostnego dar serca w wysokości 1000 zł. Pieniądze pochodzą z dochodu ze sprzedaży paschalików wielkanocnych oraz z ofiar składanych w skarbonce św. Antoniego pod chórem.

7. W Gościu Niedzielnym jest artykuł o kapłanie pochodzącym z naszej parafii.

8. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy parafian: Burzec Maria, Nowak Maria, Błach Małgorzata, Wałaszek Renata.