Ogłoszenia parafialne - 2018

VI Niedziela Zwykła - 11 lutego

1. W środę wypada Środa Popielcowa. Rozpoczniemy w tym dniu Wielki Post. Msze św. o godz. 7.00, 10.00, 17.00 i o 16.00 w Narożnikach. Katolików obowiązuje w tym dniu: post ścisły tzn., że można spożyć 3 posiłki w tym jeden do syta (osoby od 18 do 60 lat) oraz abstynencja od pokarmów mięsnych (od 14 roku życia). Postarajmy się aby zasady te zachowywane były od dzieciństwa. Uczyńmy sobie wszyscy dobre postanowienia na Wielki Post. Składka w Środę Popielcową przeznaczona jest na Caritas Diecezjalną.

2. W środę o godz. 16.30 różaniec poprowadzi róża pw. św. Agnieszki.

3. Droga Krzyżowa w piątek będzie o godz. 17.00, w Narożnikach o 16.00.

4. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 16.00.

5. W przyszłą niedzielę składka przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.

6. Na tablicy ogłoszeń jest bardzo ważne ogłoszenie dla rolników w sprawie dopłat – warto jej przeczytać!

7. Kapłan z naszej diecezji dzisiaj zostaje biskupem ordynariuszem w Afryce. Jak bronić dobrego imienia Polski i Polaków przed poniżającymi nas oszczerstwami? Warto o tym poczytać w dzisiejszym Gościu Niedzielnym. W Małym Gościu Niedzielnym jest płyta CD z pięknymi piosenkami dla dzieci.

8. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy parafian: Pikul Danuta, Baran Joanna, Chudy Agnieszka, Micek Kazimiera.